Schody

Namiastka tego co potrafimy…
… zawsze dbamy o to by każdy klient był w pełni zadowolony!

 

 

Schody z kamienia są nie tylko elementem ciągów komunikacyjnych, ale przede wszystkim niewątpliwą ozdobą budynków. Nasza firma, działając na rynku nieprzerwanie od 1986 roku, oferuje wykonanie schodów z kamienia naturalnego, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań każdego inwestora. Wyróżnikiem oferty jest najwyższa jakość stosowanych surowców oraz elastyczność w zakresie projektowym.

Jako bezpośredni importer marmuru i granitu, klientom proponujemy wyselekcjonowany kamień w atrakcyjnych cenach. Nasze realizacje obejmują zarówno budynki mieszkalne, jak i obiekty handlowo – usługowe. W każdym projekcie łączymy piękno naturalnego kamienia z indywidualnym poczuciem estetyki naszych klientów. Schody marmurowe czy granitowe cechują się również łatwością w utrzymaniu w czystości oraz ogromną trwałością.

Schody granitowe

Wśród oferowanych produktów posiadamy schody granitowe, które wykonywane są w naszym zakładzie z kamienia sprowadzanego z kopalń zlokalizowanych na całym niemal świecie. Co wyróżnia kamienne schody? Jest wiele cech, które sprawiają, że granit doskonale nadaje się do wykorzystania w ciągach komunikacyjnych. Pierwszym atutem jest wspomniana wcześniej estetyka kamienia, na którą składa się nietuzinkowa kolorystyka i faktura materiału.

Granit na schody jest częstym rozwiązaniem także na zewnątrz. Kamień charakteryzuje ogromna trwałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Granit w tej roli sprawdza się doskonale, tworząc estetyczne wejście do budynku. Wykonujemy schody z granitu według indywidualnych projektów klientów. Usługa jest kompleksowa i obejmuje nie tylko same płyty granitowe na schody, ale także ich profesjonalny montaż.

Schody z marmuru

W naszej ofercie znajdziecie państwo także schody z marmuru, będące synonimem elegancji, trwałości oraz nietuzinkowej estetyki. Wybór tego kamienia zapewnia unikatowość finalnego wyglądu schodów, z uwagi na zróżnicowaną fakturę i kolorystykę tego naturalnego surowca. Marmurowe schody doskonale wpisują się więc w stylistykę nowoczesną, jak i klasyczną, tworząc niepowtarzalny charakter każdego wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej schody wykonane z kamienia naturalnego. Współpracując z nami, zyskują państwo gwarancję rzetelności, terminowości oraz najwyższej jakości. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru kamienia na schody, dopasowanego do miejsca, w którym ma być zamontowany, a także do państwa indywidualnych oczekiwań estetycznych. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać wszelkie informacje na temat schodów z marmuru i granitu oraz ustalić szczegóły realizacji przyszłego zlecenia.

powrót

Przyjdź, zadzowń lub napisz

Nasi eksperci doardzą Ci w wyborze odpowiedniego blatu do Twojej kuchni!

Formularz Kontaktowy


Copyright © Granmar Granit 2019 Kamienie naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone | Warszawa, Ostróda, Białystok, Olsztyn, Działdowo
Realizacja:
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję