Granit

Oferujemy najróżniejsze rodzaje marmurów, granitów i konglomeratów sprowadzonych z najróżniejszych stron świata.

Granit, który oferujemy naszym klientom, cechuje najwyższa jakość, wyjątkowe walory estetyczne oraz atrakcyjna cena. Działając na rynku od 1986 roku, wypracowaliśmy międzynarodowe kontakty, dzięki którym kamień importujemy bezpośrednio z kopalń zlokalizowanych na całym świecie.

To doskonały surowiec, z którego wykonywane są między innymi blaty granitowe, parapety czy schody. Kamień charakteryzuje się ponadprzeciętną odpornością na zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, a także wyjątkowymi właściwościami w zakresie utrzymania elementów granitowych w czystości.

 

 

Zastosowanie granitu

Zastosowanie granitu, jaki oferujemy naszym klientom, jest ogromne. Dzięki niepowtarzalnej estetyce kamień ten sprawdza się doskonale zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz, stanowiąc nie tylko element dekoracyjny, ale także trwałe wykończenie. Klasycznym przykładem wykorzystania tego surowca są schody granitowe, które proponujemy w różnorodnych wzorach, dopasowanych do stylu klasycznego i nowoczesnego.

Granit cechuje oryginalna estetyka i faktura, co sprawia, że każdy element wykonany z tego kamienia będzie cechował się nieszablonowością. W ofercie posiadamy także parapety granitowe, będące wyjątkową ozdobą twojego domu. Wykonujemy je w różnych wersjach i rozmiarach – dopasowanych do państwa indywidualnych potrzeb.

Płyty granitowe

Klientom proponujemy także płyty granitowe, dostępne w dowolnym wykończeniu – polerowanym, szczotkowanym lub satynie. To idealne rozwiązanie zarówno na schody, jak i do zastosowań elewacyjnych. Pomagają stworzyć wyjątkową aranżację przestrzeni, nadając budynkom majestatycznego charakteru.

Jeśli szukają państwo wysokiej jakości granitu – zapraszamy do współpracy. Dzięki bezpośredniemu importowi kamienia zapewniamy atrakcyjne ceny na ten surowiec. Wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje o ofercie oraz warunkach przyszłej współpracy.

 

powrót

Przyjdź, zadzowń lub napisz

Nasi eksperci doardzą Ci w wyborze odpowiedniego blatu do Twojej kuchni!

Formularz Kontaktowy


Copyright © Granmar Granit 2019 Kamienie naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone | Warszawa, Ostróda, Białystok, Olsztyn, Działdowo
Realizacja:
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję