Marmur

Oferujemy najróżniejsze rodzaje marmurów, granitów i konglomeratów sprowadzonych z najróżniejszych stron świata.

W ofercie posiadamy wysokiej jakości marmur, którego jesteśmy bezpośrednim importerem. Współpracujemy z kopalniami zlokalizowanymi na całym świecie, oferującymi kamień o wyjątkowych właściwościach zarówno wytrzymałościowych, jak i estetycznych.

Jakie jest zastosowanie marmuru? Surowiec ten, z uwagi na swoją trwałość oraz oryginalny wygląd, stosowany jest często we wnętrzach, którym nadaje majestatycznego charakteru. Doskonale sprawdza się zarówno w kuchni, jak i na schodach i podłodze. Parapety marmurowe z kolei są nietuzinkową ozdobą każdego pomieszczenia.

 

 

Blaty marmurowe

Jednymi z najczęściej spotykanych produktów są blaty marmurowe. Idealnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Cechują się nie tylko ponadczasową estetyką.

Blat kuchenny marmurowy stanowi również niewątpliwą ozdobę pomieszczenia. Komponuje się z każdym rodzajem mebli, poprawiając jednocześnie komfort pracy w kuchni. Kamień odporny jest na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwy w utrzymaniu w czystości, co ma szczególne znaczenie w miejscu, w którym przygotowywane są posiłki.

Płytki marmurowe

Płytki marmurowe to materiał podłogowy, stosowany z powodzeniem w domach oraz w obiektach użyteczności publicznej. Ich niewątpliwą zaletą jest nietuzinkowy wygląd. Kamień nie wymaga także czasochłonnej pielęgnacji – wystarczy tradycyjne mycie powszechnie dostępnymi środkami, aby zachować podłogi w nienagannej czystości.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. W galerii znajdziecie państwo przykładowe realizacje, które mogą stać się inspiracją do przygotowania autorskiego projektu. W razie pytań zachęcamy do osobistego kontaktu – pomożemy w dopasowaniu kamienia do państwa oczekiwań oraz funkcji, jakie ma spełniać w budynku.

 

powrót

Przyjdź, zadzowń lub napisz

Nasi eksperci doardzą Ci w wyborze odpowiedniego blatu do Twojej kuchni!

Formularz Kontaktowy


Copyright © Granmar Granit 2019 Kamienie naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone | Warszawa, Ostróda, Białystok, Olsztyn, Działdowo
Realizacja:
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję