Naturalne piękno w Twoim domu

KAMIENNE SCHODY NA WYMIAR

Oferujemy wykonanie i montaż wysokiej jakości kamiennych schodów, wpasowujących się w różne style architektoniczne.

Darmowa wycena

Schody na wymiar z naturalnego kamienia

Oferujemy usługę kompleksową, obejmującą pomiary i projekt schodów, ich wykonanie, montaż oraz szczegółowy instruktaż w zakresie pielęgnacji i konserwacji kamienia, co pozwala na przedłużenie jego trwałości i utrzymanie pierwotnej estetyki przez wiele lat użytkowania.

Doświadczenie, Gran-Mar istnieje i działa w branży już od 1986 roku.

Gwarancja jakości, potwierdzona Certyfikatem Jakości ISO 9001.

Kompleksowa obsługa, doradztwo oraz fachowy montaż.

Darmowy projekt, nasi technicy wykonają wszystkie pomiary za ciebie.

Szeroka oferta, oferujemy duży wybór kamieni z całego świata.

Skontaktuj się z nami

Kamienne schody z najelpszych materiałów

W naszej ofercie znajdziecie państwo schody z marmuru i granitu, będące synonimem elegancji, trwałości oraz nietuzinkowej estetyki. Wybór tych kamieni zapewnia unikatowość finalnego wyglądu schodów, z uwagi na zróżnicowaną fakturę i kolorystykę tego naturalnego surowca.
Granit

Schody granitowe

Granit, który oferujemy naszym klientom, cechuje najwyższa jakość, wyjątkowe walory estetyczne oraz atrakcyjna cena. To doskonały surowiec, z którego wykonywane są między innymi blaty kuchenne, parapety czy schody.

Marmur

Schody marmurowe

W ofercie posiadamy wysokiej jakości marmur, którego jesteśmy też importerem. Marmur, z uwagi na swoją trwałość oraz oryginalny wygląd, stosowany jest często we wnętrzach, którym nadaje majestatycznego charakteru.

Zamów osobistą poradę i uzyskaj wycenę

Pomożemy Ci przy projekcie. Wystarczy, że wypełnisz formularz lub do nas zadzwonisz. Nasi specjaliści przekażą Ci spersonalizowaną wycenę Twojego projektu.

Realizacje

Przekonaj się sam, jak wyglądają nasze schody i realizacje w praktyce.

Opinie o naszych schodach

Zobacz jak klienci nas oceniają
Krzysiek
Krzysiek
2022-11-02
Regularnie zamawiam elementy na kominek. Wykonanie zawsze na najwyższym poziomie
Alina Tomkalska
Alina Tomkalska
2022-10-06
Zdecydowanie polecamy firmę Gran-Mar. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego nagrobka. Wszystko zostało zrobione terminowo i zgodnie z ustalonym projektem. Wysoka kultura w podejściu do klienta, precyzja wykonania i elastyczność z pełnym zaangażowaniem całego zespołu. Firma zdecydowanie godna polecenia. Alina i Benedykt Tomkalscy
Karolina Beksa
Karolina Beksa
2022-08-02
Zdecydowałam się na współpracę z firmą i wykonanie blatów kamiennych w kuchni oraz łazienkach. Ogromny wybór materiałów, profesjonalizm, fantastyczna obsługa i przede wszystkim doradzenie jaki materiał i gdzie sprawdzi się najlepiej. Po wyborze materiału świetny kontakt z klientem, ekspresowe tempo pomiarów oraz montażu. Podczas pomiarów bardzo fajne było to, że można było rozwiać wiele wątpliwości co do pomysłów zabudowy i liczyć na doświadczenie i doradzenie od profesjonalisty. Po montażu zostaje tylko do powiedzenia jedno...BOMBA! Jakość wykonania fantastyczna, jakość obsługi 10/10, nic tylko polecać :)
Jolanta Jasińska
Jolanta Jasińska
2022-06-24
Super wykonana kuchnia zgodna z uzgodnieniami ,wykonana w terminie, fachowcy uczynni bardzo zaangażowani w swoją pracę. POLECAM .
Przemysław Bugdal
Przemysław Bugdal
2022-05-20
Jedna z najlepszych firm kamieniarskich. Firma posiada szeroką gamę wysokogatunkowych materiałów. Cechuję się starannością i dokładnością wykonania. Wykonywałem u nich pomnik, dla mojej zmarłej żony. Wystarczyły 2 wizyty po 4 godziny. Wszystko zostało zrobione zgodnie z ustalonym projektem, idealnie spasowane. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam tą firmę.
Angelika Dąbrowska
Angelika Dąbrowska
2022-03-03
Przy realizacji prac, Firma dała się poznać jako profesjonalny wykonawca. Zamówienie zrealizowano terminowo i bez zastrzeżeń. Z przyjemnością rekomenduję firmę Gran-Mar jako doświadczonego, nowoczesnego, solidnego i zaufanego partnera do współpracy.
Rafał Konarski
Rafał Konarski
2022-01-13
100% polecam. Jakość i fachowe doradztwo na najwyższym poziomie.
Seweryn Ciesielski
Seweryn Ciesielski
2021-11-03
Ok

Przyjdź, zadzwoń lub napisz

Nasi eksperci doardzą Ci w wyborze odpowiedniego blatu do Twojej kuchni!

Formularz Kontaktowy


Copyright © Granmar Granit 2022 Kamienie naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone | Warszawa, Ostróda, Białystok, Olsztyn, Działdowo
Realizacja:
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję