Spieki kwarcowe

Spieki kwarcowe GranLight

Są to materiały składające się wyłącznie z naturalnych minerałów takich jak piasek kwarcowy, skały granitowe, iły łupkowe oraz pigmenty ceramiczne.

Spieki kwarcowe powstają w procesie mielenia, prasowania oraz wypiekania w specjalnych, hybrydowych piecach. Dzięki temu mają wyjątkowe własności, co powoduje, że są one absolutnie odporne na powstawanie plam lub zarysowań. Kolekcje występujące w różnych kolorach sprawiają, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. 

Spieki kwarcowe nadają się do wnętrz, w szczególności na blaty kuchenne i łazienkowe a także na parapety, posadzki, ściany, schody i kominki. Można je także z powodzeniem stosować jako okładziny zewnętrzne budynków czy tarasów.

Ogromne płyty spieków kwarcowych mogą być stosowane jako alternatywa dla takich materiałów jak marmur i granit, których cena jest zazwyczaj wyższa i większy jest również wpływ na środowisko. Dzięki doskonałym właściwościom technicznym, płyty spieków kwarcowych są idealne dla najbardziej delikatnych zastosowań, wymagających maksymalnej higieny i odporności. Wielki format płyt (3200 x 1600 gr. 12 mm) gwarantuje powtarzalność materiału, a brak połączeń zwiększa estetykę.

Przyjdź, zadzowń lub napisz

Nasi eksperci doardzą Ci w wyborze odpowiedniego blatu do Twojej kuchni!

Formularz Kontaktowy


Copyright © Granmar Granit 2019 Kamienie naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone | Warszawa, Ostróda, Białystok, Olsztyn, Działdowo
Realizacja:
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję