O firmie

 

O FIRMIE GRAN-MAR

Firma istnieje od 1986 roku. Mamy więc za sobą kilkadziesiąt lat doświadczeń w zakresie kamieni naturalnych, których owocem jest ceniony za wysoką jakość kamień i nasze usługi. Profesjonalny personel jest w stanie doradzić oraz polecić różnorodne, modne projekty i rozwiązania. Stosowane przy obróbce technologie pozwalają na efektowne wykonanie każdego typowego i nietypowego zlecenia. Jako bezpośredni importer granitu i marmuru możemy zaoferować najlepsze ceny na rynku. Nasza oferta to możliwość i umiejętność odróbki granitów i marmurów sprowadzanych przez nas z całego świata. Możliwości przetwórcze oraz oferta i kontakty handlowe zakładu pozwalają korzystać z walorów kamiennego majestatu.

Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy wysoką jakość, modne i niekonwencjonalne rozwiązania, a także fachowy montaż.

Wykonujemy: blaty granitowe, marmurowe, kamienne, kamienne blaty kuchenne, kominki, podłogi, schody i kamienne blaty łazienkowe, parapety i wiele innych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kamień granitowy elewacyjny, marmur oraz piaskowiec.

Działamy na terenie całej Polski. Nasze produkty dostarczymy w każde miejsce w kraju. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży w Działdowie oraz Warszawie.

 

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą

spieków kwarcowych LAMINAM

więcej


Copyright © Granmar Granit 2019 Kamienie naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone | Warszawa, Ostróda, Białystok, Olsztyn, Działdowo
Realizacja:
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję