Elewacje z kamienia

Namiastka tego co potrafimy…
… zawsze dbamy o to by każdy klient był w pełni zadowolony!

W naszej ofercie posiadamy kamień elewacyjny, sprowadzany z całego świata. Doświadczenie w obróbce kamienia, zdobywane od 1986 roku, a także stale rozbudowywany park maszynowy pozwalają nam na realizację każdego zamówienia, w tym zleceń nietypowych. Jesteśmy bezpośrednim importerem marmuru i granitu, dzięki czemu kamień elewacyjny naturalny możemy zaoferować państwu w konkurencyjnych cenach.

Działamy na obszarze całego kraju, współpracując z klientami indywidualnymi oraz przedstawicielami firm i instytucji publicznych. Mamy za sobą wiele z powodzeniem zrealizowanych inwestycji, a elewacje kamienne wykonane przez nasz zespół, zdobią budynki w różnych zakątkach Polski. Oprócz przygotowania materiału na fasadę budynku oferujemy także profesjonalne układanie kamienia naturalnego na elewacji.

Elewacje z kamienia

Elewacje z kamienia naturalnego są oryginalnym i estetycznym wykończeniem każdego budynku, nadającym mu niepowtarzalnego charakteru. Wykonujemy fasady z materiałów najwyższej jakości, które – oprócz ponadczasowej estetyki – cechują się trwałością i odpornością na zmienne warunki atmosferyczne czy wilgoć. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, przygotowując kamień zgodnie z oczekiwaniami inwestora oraz opracowanym wcześniej projektem.

Służymy także profesjonalnym wsparciem, pomagając w wyborze optymalnego materiału na fasadę budynku oraz instruując klientów w zakresie prawidłowej pielęgnacji i konserwacji kamienia. Kamień elewacyjny zewnętrzny poddajemy impregnacji, która zabezpiecza strukturę materiały przed działaniem wody oraz niskiej i wysokiej temperatury.

Kamień na elewacje zewnętrzne

Kamień na elewacje zewnętrzne stwarza wręcz nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji fasady budynku. Zróżnicowana kolorystyka oraz oryginalna faktura kamienia doskonale wpisują się zarówno w nowoczesną, jak i klasyczną stylistykę. Oferujemy kamień elewacyjny najwyższej jakości, importowany bezpośrednio od czołowych producentów tego materiału na całym świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą przygotowanie i układanie kamienia elewacyjnego. Cennik usług uzyskają państwo bezpośrednio u naszych pracowników, którzy przygotują szczegółowy kosztorys wykonania elewacji kamiennej, po uzyskaniu niezbędnych informacji między innymi o wielkości budynku, jego specyfikacji technicznej czy rodzaju wybranego materiału.

powrót

Przyjdź, zadzowń lub napisz

Nasi eksperci doardzą Ci w wyborze odpowiedniego blatu do Twojej kuchni!

Formularz Kontaktowy


Copyright © Granmar Granit 2019 Kamienie naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone | Warszawa, Ostróda, Białystok, Olsztyn, Działdowo
Realizacja:
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję