Posadzki z kamienia naturalnego

Namiastka tego co potrafimy…
… zawsze dbamy o to by każdy klient był w pełni zadowolony!

 

Podłoga w mieszkaniu jest tym elementem wystroju, który – oprócz walorów typowo użytkowych – musi cechować się stylistyką dopasowaną do charakteru wnętrza. W tej roli doskonale sprawdzają się posadzki z kamienia naturalnego, będące synonimem luksusu, elegancji i ponadczasowej estetyki. W naszej ofercie posiadamy posadzki przygotowywane zarówno z granitu, jak i z marmuru, które wpisują się w nowoczesny i klasyczny design.

Posadzki kamienne wewnętrzne charakteryzują się wyjątkową trwałością oraz odpornością na uszkodzenia, co sprawia, że stosowane są nie tylko w domach, ale także w obiektach intensywnie eksploatowanych. Wykorzystując różnorodność w zakresie kolorystyki i faktury kamienia naturalnego, inwestorzy mogą stworzyć niepowtarzalną aranżację każdego wnętrza – zarówno przedpokoju, jak i pomieszczeń o charakterze reprezentacyjnym.

Posadzki marmurowe

Posadzki marmurowe stanowią prawdziwą ikonę stylu aranżacji wnętrz. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach – nadając pomieszczeniom elegancji i indywidualnego charakteru. Łączą się także z innymi rodzajami pokryć podłogowych, dzięki czemu można stworzyć własną kreację posadzki, płynnie przechodzącą pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. Marmur cechuje się także ponadprzeciętną trwałością, dzięki czemu będzie stanowił ozdobę budynku przez wiele lat.

Oferujemy marmurowe posadzki dopasowane do państwa indywidualnego gustu oraz koncepcji architektonicznej wnętrza. Dysponujemy różnorodnymi wersjami kamienia, o odmiennej kolorystyce i strukturze. Kamień w intensywnie czarnych barwach doskonale sprawdzi się w przestronnych pomieszczeniach, zaprojektowanych w nowoczesnej i minimalistycznej stylistyce. W katalogu naszych usług posiadamy także profesjonalne układanie posadzki marmurowej, wykonywane przez doświadczony zespół pracowników. Jako bezpośredni importer kamienia, oferujemy państwu posadzki marmurowe w Warszawie i okolicznych miejscowościach cechujące się najwyższą jakością i atrakcyjną ceną.

Posadzki granitowe

W naszej ofercie znajdują się również posadzki granitowe, które przygotowujemy zgodnie z państwa oczekiwaniami oraz ustalonym wcześniej projektem. Kamień sprowadzamy z całego świata, selekcjonując materiał pod względem jakości oraz estetyki. Posadzki granitowe Warszawa to oferta adresowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych – właścicieli firm, zarządców obiektów handlowo – usługowych czy przedstawicieli sektora publicznego. Udzielamy gwarancji na montaż oraz wykonywane przez nas posadzki granitowe. Cena podłogi uzależniona jest między innymi od rodzaju wybranego kamienia, a także powierzchni obiektu.

Chcąc uzyskać szczegółowe informacje o szacunkowych kosztach wykonania podłogi z kamienia naturalnego – zapraszamy do kontaktu. Po zapoznaniu się ze specyfikacją budynku i jego metrażem przedstawimy atrakcyjną ofertę cenową na posadzki kamienne. Obszarem naszej działalności jest nie tylko Warszawa, ale teren całego kraju. Służymy także profesjonalnym wsparciem w zakresie wyboru optymalnego materiału na posadzkę, dostosowanego do państwa oczekiwań oraz przeznaczenia pomieszczenia, w którym kamień ma zostać zamontowany.

powrót

Przyjdź, zadzowń lub napisz

Nasi eksperci doardzą Ci w wyborze odpowiedniego blatu do Twojej kuchni!

Formularz Kontaktowy


Copyright © Granmar Granit 2019 Kamienie naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone | Warszawa, Ostróda, Białystok, Olsztyn, Działdowo
Realizacja:
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję