Podłogi z kamienia

Zrodzony z natury, każdy kawałek kamienia ma określony charakter i usłojenie. Ten twardy i chłodny materiał jest od lat wykorzystywany w postaci podłogi z kamienia naturalnego i jest idealny do domów w cieplejszym klimacie. Organiczna powierzchnia kamienia naturalnego jest odporna na kurz i alergenne organizmy, dzięki czemu jest bezpieczna i trwała.

Posadzki z kamienia, czyli jaki kamień wybrać

Ponadczasowy i bardzo trwały marmur to doskonały wybór, jeśli pragniesz atmosfery luksusu i starożytności. Marmur jest wytrzymały i występuje w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Podczas gdy czysty biały marmur nadaje nieskazitelny wygląd, ciemniejsze odcienie są również wyraźnie piękne.

Będąc materiałem premium pod względem wyglądu i ceny, najlepiej pokazać go w takim posadzki kamienne wnętrze, jak salon.

Granit to kamień o twardych krawędziach i pięknym naturalnym ziarnie. Jego sprężystość sprawia, że doskonale nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki temu podłogi granitowe wnoszą niebanalny i wysoce estetyczny wygląd do miejsc gdzie występują. Oferujemy szeroko dostępne kolory granitu.

Piaskowiec

Piaskowiec to kamień szeroko rozpowszechniony, z dużymi różnicami w kolorze i słojach. Wysoce trwały i ciepły, nadaje pomieszczeniu charakterystyczny, naturalny wygląd

powrót

Przyjdź, zadzowń lub napisz

Nasi eksperci doardzą Ci w wyborze odpowiedniego blatu do Twojej kuchni!

Formularz Kontaktowy


Copyright © Granmar Granit 2019 Kamienie naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone | Warszawa, Ostróda, Białystok, Olsztyn, Działdowo
Realizacja:
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję